website logo

KONTAKT:
Peterburi Maja OÜ
tel.: +372 658 0070
info@rendipinnad.ee

Vallo Pank
1 Partner Kinnisvara
tel: +372 53 310 007
vallo.pank@1partner.ee

Tarmo Kalviste
Arco Vara Kinnisvarabüroo AS
tel.: +372 501 3544
tarmo.kalviste@arcovara.ee

Üüriinfo ja parkimine

ÜÜRIINFO
Peterburi Ärikvartalis on piirkonna soodsaimad üürihinnad. Lisaks on hoone automatiseeritusest tulenevalt kommunaalteenuste kulud alati soodsaimad.
Äripindade suurused algavad 50 ruutmeetrist ning sisaldavad nõupidamiste ruumi, tualettruumi ja kööginurga valmidust. Ruumide planeerimisel ja väljaehitamisel saame lähtuda Teie ettevõtte soovidest ja vajadustest.

Erinevate büroode üürihinnad leiate majaplaanilt. Personaalse pakkumise saamiseks võtke palun meiega ühendust.

PARKIMINE
Parkimine on mugavalt korraldatud nii üürnikele kui külalistele. Alfa hoone üürnikele on eraldatud personaalsed parklakohad soklikorrusel. Tasuta on võimalik parkida territooriumi üldparklas. Külalised saavad jätta oma autod tasuta maja ette kliendiparklasse.  

ALFA HOONE
Tallinnasse Peterburi maantee algusesse on kerkinud uus ja väärikas ärikvartal. Esimene uudse arhidektuuriga A-klassi büroohoone valmis 2010. aastal. Esimesed üürnikud kolisid moodsasse Alfa hoonesse juba 2010. aasta aprillis. Alfa hoone omanäoline ja valgusküllane fuajee on külalistele mugavaks ootekeskkonnaks. Külalisi võtab vastu abivalmis administraator ning ajaveetmiseks on olemas kohvik ja traadita internet.
Esimesel korrusel on avarad äripinnad. Ülemistel korrustel, 2.-5. korruseni, asuvad erineva suurusega bürooruumid.